SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sprinter 313 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,230
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
61836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sprinteri 313 CDI i po sa ardhur nga zvicrra viti prodhimit 2001 eshte ne gjendje shum te mir teknike per gjdo infotmat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »