SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
61857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 automatik/ triptonik 2.0 TDI, ne gjendje shume te mire. Regjistrim deri ne Maj 2015.
vetura posedon.
Senzora prapa,
komanda ne timon
CD MP3 dhe magazina me 6 CD
Senzora ne fshiza etj
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »