SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
yamaha
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
61872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Yamaha Fzr 600cc ne gjendje te rregullt Nr 049825060
Informata rreth publikuesit
Arjan
Pejë
049825060
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »