SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80 benzin plin
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
61898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audia osht n gjendje te mir Nuk ka nevoj per investime Gomat e reja te dimrit Benzin plin rigjistrim ka deri me 29.10.2015 Ndrroj edhe me naj marcedes 190 Te mir shtoj edhe pare Qmimi 1300 ero per me shum info 044 143 064
Informata rreth publikuesit
Lirim
Luxembourg
Luxembourg [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »