SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ww Wolsfagen Golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1997
ID e produktit :
61907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 Ngjendje shum tmir Ka regjistrim deri ne Shtator te 2015 Per Me shum Informata na kontaktoni ne Nr:044148758
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »