SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4 2003
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
61936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Goolf 4 2003 TDI ME I TKUQE
74 kw -101 ps
klimatronik
dizel
abs
airbags
boardkompjuter
2 qelsa
timon 3
servisi i bere 20.10.2014
rebrasni e nderruara
regjistrime deri me daten 11-04-2015
nuk eshte hipotek
Informata rreth publikuesit
agonmulaku2
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »