SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 530 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA BMW 530 DIESEL VITI I PRODHIMIT 07/2006 I SAPO DOGANUAR I REXHISTRUAR NI VIT I PLOT NGJEENDJE TE SHKELQYSHME PA AS NJE VREJTJE AS NJE GRITH SI JASHT SI MRENA LIKUR E ZEZ PA AS NJE GERVISHJE MRENA SERVISET KRYERA AUTOMATIK
KARAKTERISTIKAT
1.TEMPOMAT
2. KLIMATRONIK
3.BORDKOMPJUTER
4.NAVI TE MADH
5.DWD
6.DRITAT AUTOMATIK I SILLEN
7. SENZORA PARKIMI
8.SENZORA BRISAQVE
SENZOR TE PASQYRES
PASQYRET I PALOHEN ME PULL
9. DHEZ ME PULL
10.GOMAT E REJA
11.SKA QELS DIGITRON SISTEM I RI
SHUM SENE EKSTRA ME NI FJAL VETURES VRESJTE SUN I GJENI TE INTERESUARIT MUN TE LAJMROHEN VETEM BLERS SERIOZ NE 044/049 543414
Informata rreth publikuesit
Gimi
Gjilan
0038649543414
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »