SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat inca me klim 2001
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Seat Inca
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
61968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat inca viti 2001 1.9 diesel me klim dhe ka regjistrim deri me 25 nentor 2015
dhe esht gjendje trregull dhe i ka 127000 km
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dritmir
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »