SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 TDI.Ne gjendje perfekte.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
61969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes polo 1.4 TDI.Vetura posedon airbag abs esp nxemje qendrore,mbyllje qendrore.Vetura ka te kryer doganen.
Informata rreth publikuesit
Adem
Prishtinë
044499694
Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »