SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2 1500 euro qmimi i diskutushem
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 diezel 1.6 turbo pa asni defekt shitet me dy par goma edhe te veres edhe te dimrit qmimi i diskutushem.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jah
Zürich, Switzerland
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »