SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lupo 1. 2 Disel
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Lupo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
62021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura gjendet ne gjendje te rregullt Regjistrim ka deri ne Mars 2015 -2 Dyr Posedon guma dimrore
Nr.046-141-283
Informata rreth publikuesit
Ĥalit
Zhabarë
Zhabarë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »