SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat TDi . 1.9 i sa po ardhur nga ZVICRRA ..FULL E XTRRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,132
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
62114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura 1.9 TDI 96 KW viti 2003 & 2004
Vetura posedon këto Gjëra Ngjyra e kaltër Metalike
Vetura është shumë Rujten pa as ni Grrithje
Radio Navigation Syntem CD changer
Drritat xenon
Drritat te Bjegulles
Pasqyret me Rrym
Gjamat me Rrym
Pasqyret me Rrym
Klim Tronic
Navegacjon
TV CD
AIRBAG
Shiber
Ulset me Ajrë
Ulset me Xemje
Bord Kopjuter
Tepomat
ESP
ABS
Goma Te reja
CD Play 6 CD
Tempomat
Timoni me shptsi RES + SET -
Full extrea full extrea

Numrat Kontaktues:
044-125-700
049-610-600 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blondi
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »