SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1987
ID e produktit :
62116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 me regjistrim deri ne shtator 2015 bejm edhe ndrrimee
Per me shume imformata na kontaktonine nr. 044148758
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ar
Rosenheim
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »