SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora1.9 TDI ...PA DOGAN i SA PO ARDHUR NGA . CH .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,023
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është e sapo ardhur Nga ZVICRRA Pa Dogan BORA
Vetura i Posedon Me Liber Te SERVISIT Klm 191753
Vetura 1.9 TDi 96 KW viti 2003 & 2004 BORA
Vetura posedon këto gjëra : 6 + 1 : Shpejtsi
Me Shpenzime Shumm te Vogla
Vetura ësht shumm e Rujtne
Ulset me rrymë
Tepo Mat
Bort Kopjuter
Pasqyret me Rrym
4 Xhamat me rryëm
Hidraulik
2 qelsa
Klima tronik
6 CD Play
ESP
ABS
Vetura është siq brenda dhe jashtë e rujtur
Per më shum info kontaktoni në këta Nr:
Tel : 044 125 700 Xeni
Tel : 049 610 600 Xeni
Shkelqimi Tel : Zvicerr +41788617745
Viber +37744125700
Informata rreth publikuesit
Blondi
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »