SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 TDI 1.9 . PA DOGAN . AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,312
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është e sapo ardhur Nga GJERMANIJA Pa Dogan
Vetura i Posedon Me Liber Te SERVISIT Klm 181247
Vetura 1.9 TDi 96 KW viti 2002 & 2003
Vetura posedon këto gjëra : AUTOMATIK Tiptrronik
Me Shpenzime Shumm te Vogla
Vetura ësht shumm e Rujtne
Ulset me rrymë
Tepo Mat t
Bord kopjuter
Pasqyret me Rrym
4 Xhamat me rryëm
Hidraulik
Likur Fabrekishit
2 qelsa
Klima tronik
6 CD Play
ESP
ABS
Kukë Terheqës
GJamat e Zez fabrekishit
Full extrra Exsluzive
Vetura është siq brenda dhe jashtë e rujtur
Per më shum info kontaktoni në këta Nr:
Tel : 044 125 700 Xeni
Tel : 049 610 600 Xeni
Tel : Zvicerr +41788617745
Viber +37744125700
Informata rreth publikuesit
Blondi
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »