SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 4 TDi .. 74 KW . i sa po ardhur nga ZVICRRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,731
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është e sapo ardhur Nga ZVIXRRA
Vetura i Posedon Me Liber Te SERVISIT Klm 161351
Vetura 1.9 TDi 74 KW viti 2002 & 2003
Vetura posedon këto gjëra : 5 + 1 : Shpejtsi
Me Shpenzime Shumm te Vogla
Vetura ësht shumm e Rujtne
Pasqyret me Rrym
4 Xhamat me rryëm
GJamat e Zeza Fabrekisht
Guma te Reja
ESP
ABS
KLIM
Full extrra
Vetura është siq brenda dhe jashtë e rujtur
Per më shum info kontaktoni në këta Nr:
Tel : 044 125 700 Xeni
Tel : 049 610 600 Xeni
Shklqimi Tel : Zvicerr +41788617745
Viber +37744125700
Informata rreth publikuesit
Blondi
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »