SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
62160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 eshte ne gjendje te rregullt, me goma te reja te dimrit
Posedon klim, abs, gjamat elektronik

Per me shum info kontaktoni: 049 875 107
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ergon
Lausanne, Switzerland
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »