SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 400
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
400.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
62170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES ML 400
Kontakti 0665912429

Usato
180.000 km
11/2003 Anno
184 kW (250 CV)
Diesel (Filtro antiparticolato)


Maggiori dettagli

Tipo di cambio: Automatico
Trazione: 4x4
Marce: 5
Cilindrata: 3996 cm³
Cilindri: 8
Peso a vuoto: 2260 kg
Alimentazione: Diesel (Filtro antiparticolato)
Consumo carburante*:
10,9 l/100 km (combinato)
14,7 l/100 km (consumo urbano)
8,8 l/100 km (consumo extra-urbano)
Emissioni di CO2*:
288 g/km (combinato)
Porte: 5
Posti a sedere: 5
Garanzia: 12 Mesi
Colore esterno: Grigio metallizzato
Finiture interni: Pelle totale Nero
Equipaggiamento del veicolo

ABS

Airbag conducente

Airbag laterale

Airbag passeggero

Alzacristalli elettrici

Antifurto
Informata rreth publikuesit
Kevin
Deçan
0665912429
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »