SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz clk 220 cdi
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Lloji :
Mercedes CLK
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
71,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
62190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes benz clk 220 cdi e vitit 2006 me 71 mij klm origjinale. Makina esht e ardhur nga italia esht pak e perdorur dhe cdo serivis i esht ber te mercedesi ne itali, makina esht ne gjendje shum te mir me targa italiane dhe dogana e makines esht e perfshire ne cmimin , makina shitet per 11.500 euro e padiskutushme. Nr i celularit esht ky: +355696195866
Informata rreth publikuesit
Marko
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »