SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.7 CDTI 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,500
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
62197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.7 CDTI, ne gjendje shume te rregullt teknike. Me liber te servisit, per te gjitha serviset e kryera ne Gjermani si dhe per serviset e kryera ne Kosove, servisi i rregullt ne KS eshte bere te Siqani, te vertetuara ne liber te servisit, km e garantuara. Eshte shume i ruajtur ashtu siq shifet edhe ne foto. I ka te kaluara 189.000km, eshte shume ekonomik, board computer, telefon (e ka vendin extra per kartel te telefonit sic shihet ne foto). . Regjistrim ka deri ne muajin Shtator 2015. Me 5 shpejtesi, manual, tempomat, xhamat e pare elektronik, airbeg, klim, radio dhe board kompjuter dhe telefoni mund te dirigjihen nga timoni, komandat ne timon, etj.

Cmimi i negociushem.

Kontakti: 049252535
Informata rreth publikuesit
Bajram
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »