SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit viti 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
62199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fort tranzit viti 2001 i sa po ardhur nga zvicra ne gjendje te shkelqyer info:045484310
Informata rreth publikuesit
Xili
Klinë
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »