SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV T-4 2000 2.5 TDI DISEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES KOMBIN T-4 VITI 2000 MOTORI 2.5 TDI I ARDHEN PREJ ZVICRRES NE MUJIN E GJASHT TE VITIT TE KALUM NUK ASHT KOMBI QE ASHT NGARKU NEN STOP KA BARTUR CEDEA ASHT NE GJENDJETERREGULL 5 DYR GJAMAT PASQYRET ME PULL ASHT TRANSPORTER 2 ULSE NE LIBREZ
Informata rreth publikuesit
Ermal
Malishevë
049231131
Malishev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »