SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
62207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 1.6 turbo dizell. Uljen e ka te ndrume antifrizin e qitun..Gomat e dimrit. Regjistrim edhe 8 muj..
Informata rreth publikuesit
Zymer
Strellc
strellc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »