SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sprinter 311 CDI maksi viti i prodhimit 2005 nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
62208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet sprinteri 311 CDI maksi viti i prodhimit 2005 i po sa ardhur per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »