SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lt 46 TDI sanak dupllak me hibebin me klim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,621
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
62209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet LT 46 me sanak dupllak me hibebin me klim viti i ptodhimit 2004 per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »