SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
62210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen C5 2.0 HDI Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe e ruajtur shume mire. Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, e pa doganuar. Te kaluara ka 158000 km, deshmi eshte edhe libri i te gjitha serviseve te bera ne garazha te autorizuara nga Citroen Nëpërmjet celularit.
045 285 045
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »