SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
268,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
199
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prizren
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Tropojë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »