SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mustang 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Lloji :
Ford Mustang
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
3.80
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet +38649718813

Me Tabela Te Amerikes Okhaloma Pa dogan

Ford Mustang
"Airbag
"Klim
"Telefon
"Radio mp3 usb aux Bluetoth
"Fellne 19coll Goma Treja
"Sensor para Mbrapa
"Dritat xenon 2par
"ABS
"Motor 3.7
Informata rreth publikuesit
Halil
Ferizaj
+37744-518-628
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »