SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 75
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
Rover 75
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
17,800
Motori (kubik) :
1999.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose behet ndrrim vetura esht ne gjendje te rregullt regjistrim edhe 5 muaj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rraki
Argao, Cebu
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »