SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw t2 kamioneta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1988
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
62220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
asht ne gjendje te mir punon full extra 1.6 e rexhistruar deri ne maj 2015 bej edhe ndrrim
nr 044305651
Informata rreth publikuesit
f.d3
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »