SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
62229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 2.0 benzin marshi manuel 3 dyer punon gjithqka ne rregull
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitet
Ferizaj
044358108
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »