SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 Benzin 1.8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
62240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrim deri ne fund te shtatorit 2015
Emri: Ibush
Telefoni: 044121108
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Kaçanik
Dubravë - [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »