SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 525 ne gjendje super te mire..Te interesuarit inbox
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
BMW 325
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
62267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
La
Salerno, Italy
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »