SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Skoda Superb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
Skoda Superb
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
62269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura e sapo ardhur nga Zvicra - eshte e doganuar dhe regjistruar ne KS , DSG - Dizell 2.0

Ekstra guma te reja te dimrit me fellne 16
Plus te veres me fellne 18 si ne foto
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
045595599
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »