SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Buick rendezvous
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2003
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags
ID e produktit :
62273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Buick rendezvous me 7ulse me klime 4x4
Informata rreth publikuesit
loni_kadriaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »