SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E46
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW E46 318i viti i prodhimit 2002 viti i regjistrimit 2003
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajet
Shkodër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »