SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
Lloji :
Citroen C6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
62317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes urgjent citroen c6 viti i prodhimit 2000 ne gjedje shum te mir qmimi 1200 euro
Informata rreth publikuesit
syla_nr1
skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »