SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pikapin Seat Inca
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
Lloji :
Seat Inca
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
62320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat inca 1.9 diesel viti prodhimit 2001 ,regjistrimi deri 10/01/2016 i ka te ndrruara rrypin rebras,vajin e motorrit , filterat dhe eshte me guma te dimrit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »