SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Foristrad
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,500
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2008
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
62346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubish Pajero 2.8 Nafte.2008 ,Ngjyra Gri,Kondicioner,Dokumenta deri ne fund te vitit,Disqe Alumini
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sajmir
Milan, Italy
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »