SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IVECO DAILY PROLUNGATO CON ARIA CONDIZIONATA
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
62367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IVECO DAILY PROLUNGATO CON ARIA CONDIZIONATA
Informata rreth publikuesit
daviddaddato
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »