SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
62409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep Grand Cherokee 2.7 disel Posedon-Klim Arbag Esp Bord Kompjuter etj...


Nr Kontaktus - 044-262-335
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Drenas
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »