SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jetta Colonial TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2011.00
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
62567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Jetta eshte ne gjendje perfekte e posardhur nga USA si dhe doganen e ka te kryme
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bosi
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »