SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honda
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
62593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda 50cc shum i mir
Defekt duhet me ja ndrru RADILICEN
Bej ndrrim Me Telefon
Informata rreth publikuesit
edison
Fushë Kosovë
045510863
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »