SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Sportage
Çmimi :
€8,250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
ID e produktit :
62610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kia Sportage viti i prodhimit 2005,esht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike,fellne 16 coll.e importuar nga zvicrra.pronari i pare ne Kosove,posedon regjistrim deri ne shtator te 2015.kilometrat e garantume 146.058km.kubikazha 2.0 dizel. eshte ekonomike,eshte sport line dhe Chrome paket.,gjysem lekure,klima,airbag,srs,radio,4x4,dyere automatike,xhamat automatike,ndrrime i mundshem.
ndrrim i mundshem me x5,
Kontakt :045 665 428
Informata rreth publikuesit
Arben
Gjilan
+37745665428 + Viber
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »