SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
62782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 full opsion lekure viti 2004 140 te kaluara me liber servisi dhe i servisum para 2 dite...goma
Dimri dhe vere Postuar nëpërmjet celularit. Kontakt edhe ne viber 00377 44 113 324
Informata rreth publikuesit
Visar
Prizren
044113324
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »