SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MITSUBISCI PAJERO SPORT
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
116.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
62799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakti : 0665912429
Usato

168.000 km

07/2005 Anno

85 kW (116 CV)

Diesel
Maggiori dettagli

Carrozzeria: Station wagon

Tipo di cambio:Manuale

Marce: 5

Cilindrata: 2477 cm³

Cilindri: 4

Peso a vuoto: 1905 kg

Alimentazione: Diesel

Consumo carburante*:

10,5 l/100 km (combinato)

13,1 l/100 km (consumo urbano)

9,0 l/100 km (consumo extra-urbano)Emissioni di CO2*: 275 g/km (combinato)

Classe emissioni: Euro 3

Porte: 5

Posti a sedere: 5

Colore esterno: Blu/Azzurro metallizzato
Equipaggiamento del veicolo

ABS

Airbag passeggero

Autoradio CD con carica 10 CD e TV

Cerchi in lega

Chiusura centralizzata

Climatizzatore

Fendinebbia

Sedile posteriore sdoppiato

Servosterzo

Tagliandi certificati

Veicolo non fumatori
Informata rreth publikuesit
Kevin
Deçan
0665912429
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »