SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat ducato DTJ
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Viti :
2004
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
62810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat ducato dtj 2500euro ,me timon anglez (timoni ne anen djatht) viti i prodhimit 2004,eshte shum i ruajtur si jasht ashtu ehe brenda,beje ndrrim edhe me ndonje veture.
Informata rreth publikuesit
Mirfat
Prishtinë
049654965
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »