SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A 170
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
62817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Homologim Dogan ,Regjistrimi i pare 2014 te gjitha te kryera nga une personi i pare , Servisim i kryer 2 Qelesa Eshte shum shum i mir i ruajtur !!!
Informata rreth publikuesit
Tahir
Prishtinë
049 785 904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »