SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 807 2.0 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Peugeot 807
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
62838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mir , ka navigacion , senzor, CD MAGAZIN , i ka 7 ulese , klimatronik, komanda ne vollan ...
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islam
Therandë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »