SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
62843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 CDTI me dy tkuqe posdon:
5 dyer , viti 2005 i ka te gjitha librat servisit ,i ka edhe bandashat me rrota te dimrit rezerv ,Nr telit 044 997-771
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj
044983818
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »